By using this website, you agree with our use of cookies to improve its performance and enhance your user experience.
More info in our Privacy policy and Cookies Policy page.
-65% Sold Out Dermedic Hydrain3 Hialuro Anti-Wrinkle Day Cream 55 g

HYDRAIN 3 HIALURO mitrinošs pretgrumbu dienas krēms

Ļoti sausai ādai, kurai nepieciešama intensīva un papildus mitrinoša kopšana.

Apraksts:Samazina mīmisko un statisko grumbu daudzumu un dziļumu. Intergrēta pretnovecošanas aizsardzības sistēma, kuras pamatā ir mitrināšana. Aizsargā pret negatīvu saules gaismas staru iedarbību, SPF filtrs 15.

Hipoalerģisks. IESAKA DERMATOLOGI.

Termālais ūdens – augsti mineralizēts pazemes ūdens, kurā temperatūra ir nozīmīgi augstāka par gada vidus temperatūru ieguves rajonā. Piemīt nomierinošas īpašības. Veicina reģenerācijas procesu un novērš kairinājumu.

Hialuronskābe – saglabā ādai vajadzīgo mitruma līmeni. Nostiprina ādu un nodrošina tās perfektu stāvokli. Aizkavē ādas novecošanās procesu, atgriež tvirtumu ādas audiem.

Jūras aļģes – reģenerē ādu, kura sakairināta no saules un atmosfēras faktoriem. Aizsargā ādu no brīvo radikāļu iedarbības. Lieliski mitrina un nostiprina asinsvadu sieniņas. Veicina pareizo epidermisa un dermas darbību. Aizkavē novecošanas procesus ādā un izlīdzina grumbas.

Olīveļļa – izlīdzinā grumbas, atsvaidzina, nomierinā ādu, kura ikdienā pakļauta kaitīgo atmosfēras faktoru un stresa iedarbībai. Dabīgs UV-filtrs, kas aizsargā ādu no saules iedarbības negatīvajām sekām. Stiprina ādas dabīgo imunitāti, aizsargā no atūdeņošanās, likvidē ādas raupjumu.

Glicerīns – augu valsts sastāvdaļa, kuru lieto kā mitrumu uzturošo līdzekli. Glicerīns piesūcina ūdens molekulas pie ādas virsmas, padarot ādu gludāku un mīkstāku.

Sastāvs: aktīvie komponenti - termālais ūdens, hialuronskābe, jūras aļģes, olīveļļa, glicerīns, saules aizsargfiltri UVA un UVB – SPF 15.

Lietošana: no rīta uzklājiet uz sejas ādas, atstājiet līdz pilnīgai krēma iesūkšanās ādā.

Ražotājs: BiogenedS.A., Polija.

Iepakojums: 55 g

Write a review

Please login or register to review

Dermedic Hydrain3 Hialuro Anti-Wrinkle Day Cream 55 g

  • Product Code: 5906739783250
  • Availability: Sold Out
Limited Time Offer, Ends Soon:
  • €15.84
  • €5.54
  • €5.54