By using this website, you agree with our use of cookies to improve its performance and enhance your user experience.
More info in our Privacy policy and Cookies Policy page.
-65% Sold Out Dermedic Hydrain3 Hialuro Deeply Moisturizing Cream SPF 15 50 g

HYDRAIN 3 HIALURO intensīvi mitrinošs krēms SPF-15

Ļoti sausai ādai, kurai nepieciešama intensīva un papildus mitrinoša kopšana.

Apraksts: Atjauno ādai spēju noturēt mitrumu epidermā (norobežo transdermālo ūdens zudumu). Izlīdzina ādu. Aizsargā no UVA un UVB stariem. Neaizsedz poras. Ideāli piemērots lietošanai zem dekoratīvās kosmētikas. Hipoalerģisks. IESAKA DERMATOLOGI.

Termālais ūdens – augsti mineralizēts pazemes ūdens, kurā temperatūra ir nozīmīgi augstāka par gada vidus temperatūru ieguves rajonā. Piemīt nomierinošas īpašības. Veicina reģenerācijas procesu un novērš kairinājumu.

Hydroveg VV – dabīgā mitrinošā faktora (NMF) veselās ādās komponentu komplekss (urīnviela, lizīns, nātrija pirrolidonkarbonāts, pienskābe). Ir atbildīgs par ādas ragu slāņa mitrināšanu.

Glicerīns – augu valsts sastāvdaļa, kuru lieto kā mitrumu uzturošo līdzekli. Glicerīns piesūc ūdens molekulas pie ādas virsmas, padarot ādu gludāku un mīkstāku.

Alantoīns – piemīt nomierinošas, pretiekaisuma un reģenerējošas īpašības. Stimulē šūnu sadalīšanos un veicina kairinātas epidermas atjaunošanos un sadzīšanu. Samazina ādas apsārtumu un kairinājumu, mitrina, mīkstina un izgludina epidermu, aizsargā no ārējās vides faktoriem. Piemīt antioksidantas īpašības.

Urīnviela – ir naturālā mitrinošā faktora (NMF) komponents, urīnvielas koncentrācija epidermā ir 1-2%. Kosmētisko līdzekļu sastāvā urīnviela paaugstina ādas mitrumu, mīkstina un samazina pampumu.

Sastāvs: aktīvie komponenti - termālais ūdens, hialuronskābe, Hydroveg VV, saules aizsargfiltri UVA un UVB – SPF 15, glicerīns, alantoīns, urīnviela.

Lietošana: uzklājiet uz sejas ādas, atstājiet līdz pilnīgai krēma iesūkšanās ādā.

Ražotājs: BiogenedS.A., Polija.

Iepakojums: 50 g

Write a review

Please login or register to review

Dermedic Hydrain3 Hialuro Deeply Moisturizing Cream SPF 15 50 g

  • Product Code: 5906739783144
  • Availability: Sold Out
Limited Time Offer, Ends Soon:
  • €16.38
  • €5.73
  • €5.73