By using this website, you agree with our use of cookies to improve its performance and enhance your user experience.
More info in our Privacy policy and Cookies Policy page.
-65% Sold Out Dermedic Hydrain3 Hialuro Repair Anti-Wrinkle Night Cream 55 g

HYDRAIN 3 HIALURO reģenerējošs pretgrumbu nakts krēms

Ļoti sausai ādai, kurai nepieciešama intensīva un papildus mitrinoša kopšana.

Apraksts: Stimulē elastīna un kolagēna I un IV tipa sintēzi, uzlabo ādas tvirtumu. Samazina grumbas, nostiprina, palielina ādas stingrumu un elastību. Augsta aktīvo komponentu koncentrācija. Baro un atjauno ādu, uzlabo tās stāvokli. Atjauno ādai spēju noturēt mitrumu epidermā. Hipoalerģisks.

IESAKA DERMATOLOGI.

Termālais ūdens – augsti mineralizēts pazemes ūdens, kurā temperatūra ir nozīmīgi augstāka par gada vidus temperatūru ieguves rajonā. Piemīt nomierinošas īpašības. Veicina reģenerācijas procesu un novērš kairinājumu.

Hialuronskābe – saglabā ādai vajadzīgo mitruma līmeni. Nostiprina ādu un nodrošina tās perfektu stāvokli. Aizkavē ādas novecošanās procesu, atgriež tvirtumu ādas audiem.

Argāna eļļa – kura tiek dēvēta par jaunības eliksīru, pirmkārt pateicoties austām tokoferola (E vitamīna, tai skaitā beta-tokoferola, gamma-tokoferola un delta-tokoferola) saturam, kas aizsargā mūsu organismu no šūnu novēcošanās. 80% no eļļas apjoma sastādā nepiesātinātās taukskābes omega-6. Argāna eļļu lieto cīņai ar grumbām un pret pirmslaikus ādas novēcošananās. Lieliski piemērota nobriedušas ādas kopšanai. Palīdz samazināt grumbas, atjaunojot ādas hidrolipīdu slāni. Piemīt ļoti stipras mitrinošas īpašības, paaugstina ādas tvirtumu, aizsargā no ārējo faktoru negatīvās ietekmes: saules, vēja, aukstuma un stresa.  

Xpermoist – fitopolimēru komplekss ar okeāna glikoproteīniem, molekulārās plēves veidā, lieliski mitrina ādu. Veicina keratinocītu proliferāciju un palielina fibroblastu adhēziju. Stimulē elastīna un kalogēna I un IV tipa sintēzi. Pastiprina ādas dabīgās bioaizsardzības īpašības.

Šī sviests – ļoti līdzīgs epidermas lipīdiem, nostiprina ādas raga slāņa starpšūnu vielu. Paātrina reģenerācijas procesu. Dabīgs filtrs, kurš aizsargā pret UV-stariem. Piemīt nomierinošas un mīkstinošas īpašības.

Nepiesātinātās taukskābes: omega-3, omega-6, omega-9 – ietekmē epidermas starpšūnu vielas struktūru. Normalizē audu hormonu sintēzi un mijiedarbojās ar specifiskajiem receptoriem, ietekmējot epidermu un dermu, paaugstina to mitrumu. Iedarbības efekti dziļajos ādas slāņos, ir pamanāmi tikai pēc dažu mēnešu regulāras lietošanas. Samazina sausumu, novērš kairinājuma parādīšanos, paaugstina ādas gludumu un elastību.

E vitamīns – cīnās ar brīvajiem radikāļiem, samazina ādas jūtīgumu no UV-stariem, aizkavē ādas novecošanos.

Sastāvs: aktīvie komponenti - termālais ūdens, hialuronskābe, argāna eļļa, Xpermoist, Šī sviests, nepiesātinātās taukskābes: omega-3, omega-6, omega-9, vitamīns E.

Lietošana: vakarā uzklājiet uz sejas ādas, atstājiet līdz pilnīgai krēma iesūkšanās ādā.

Ražotājs: BiogenedS.A., Polija.

Iepakojums: 55 g

Write a review

Please login or register to review

Dermedic Hydrain3 Hialuro Repair Anti-Wrinkle Night Cream 55 g

  • Product Code: 5906739783274
  • Availability: Sold Out
Limited Time Offer, Ends Soon:
  • €15.84
  • €5.54
  • €5.54