By using this website, you agree with our use of cookies to improve its performance and enhance your user experience.
More info in our Privacy policy and Cookies Policy page.
-65% Sold Out Dermedic Hydrain3 Hialuro Ultra-Hydrating Cream-Gel 50 g

HYDRAIN 3 HIALURO mitrinošs krēma-gēls

Ļoti sausai ādai, kurai nepieciešama intensīva un papildus mitrinoša kopšana.

Apraksts: Nodrošina intensīvu, dziļu un ilgu mitrināšanu, kuras iedarbība ir jūtama 48 stundu laikā pēc produkta lietošanas. Atjauno ūdens trūkumu ādā un norobežo transdermālo ūdens zudumu. Stiprina un reģenerē ādu. Jebkuram ādas tipam, kam ir nepieciešama mitrināšana. Viegla, netaukaina, krēm-gēlveida tekstūra. Neaizsedz poras. Hipoalerģisks. KLĪNISKI TESTĒTS.

Termālais ūdens – augsti mineralizēts pazemes ūdens, kurā temperatūra ir nozīmīgi augstāka par gada vidus temperatūru ieguves rajonā. Piemīt nomierinošas īpašības. Veicina reģenerācijas procesu un novērš kairinājumu.

Hialuronskābe – saglabā ādai vajadzīgo mitruma līmeni. Nostiprina ādu un nodrošina tās perfektu stāvokli. Aizkavē ādas novecošanās procesu, atgriež tvirtumu ādas audiem.

Aqualare™ - inovatīvs intensīvi mitrinoša betaīna un sīko, viegli ādā iekļūstošo, ar īso ķēdi savienoto zemmolekulārās hialuronskābes molekulu komplekss ar biezāko augstimolekulārās hialuronskābes formu. Ilgi saglabājās ādā, intensīvi revitalizē un nodrošinā vajadzīgo mitruma līmeni 48 stundu laikā.

Urīnviela – ir naturālā mitrinošā faktora (NMF) komponents, urīnvielas koncentrācija epidermā ir 1-2%. Kosmētisko līdzekļu sastāvā urīnviela paaugstina ādas mitrumu, mīkstina un samazina pampumu.

Glicerīns – augu valsts ingredients, kuru lieto kā mitrumu uzturošo līdzekli. Glicerīns piesūc ūdens molekulas pie ādas virsmas, padarot ādu gludāku un mīkstāku.

Betaīns – atbildīgs par pareizo ūdens apmaiņu organismā. Ietekmē ūdens pārvietošanās procesu starp šūnu un tās apkārtni. Mitrinošs komponents, efektīvi noņem kairinājumu, ko izsauc virsmaktīvas vielas.

Skvalāns – paaugstina ādas mīkstumu un elastību, mitrina, atjauno lipīdu mantiju un tās aizsārgīpašības, novēršot toksīnu iekļūšanu no apkārtējās vides. Piemīt antioksidantas īpašības, palīdz saglabāt ūdens-lipīdu struktūras šķidro stāvokli. Stimulē aktīvo komponentu transepidermālo transporu dziļajos ādas slāņos.

E vitamīns – cīnās ar brīvajiem radikāļiem, samazina ādas jūtīgumu no UV-stariem, aizkavē ādas novecošanos.

Sastāvs: aktīvie komponenti - termālais ūdens, hialuronskābe, Aqualare™, urīnviela, glicerīns, betaīns, skvalāns, vitamīns E.

Lietošana: uzklājiet uz sejas ādas, atstājiet līdz pilnīgai krēma iesūkšanās ādā.

Ražotājs: BiogenedS.A., Polija.

Iepakojums: 50 g

Write a review

Please login or register to review

Dermedic Hydrain3 Hialuro Ultra-Hydrating Cream-Gel 50 g

  • Product Code: 5901643172718
  • Availability: Sold Out
Limited Time Offer, Ends Soon:
  • €16.06
  • €5.62
  • €5.62