By using this website, you agree with our use of cookies to improve its performance and enhance your user experience.
More info in our Privacy policy and Cookies Policy page.
-65% Sold Out Dermedic Tolerans Physiological Micellar Emulsion 200ml

TOLERANS Sensitive fizioloģiskā micelārā emulsija

Ļoti jūtīgai ādai, ar noslieci uz alerģijām un kairinājumiem, kura necieš parasto kosmētiku.

Apraksts: Efektīvi noņem dekoratīvo kosmētiku un attīra sejas ādu. Saglabā ādai nepieciešamo mitruma līmeni. Nomierina kairinājumu, neizsauc ādas sausuma vai savilkšanās sajūtu. Saglabā ādas fizioloģisko stāvokli un rūpējās par tās dabīgo aizsargbarjeru. Piemērots lietošanai ar ūdeni, kā arī bez ūdens. Nesatur SLS un SLES.

Glicerīns – augu valsts sastāvdaļa, kuru lieto kā mitrumu uzturošo līdzekli. Glicerīns piesūc ūdens molekulas pie ādas virsmas, padarot ādu gludāku un mīkstāku.

Betaīns – atbildīgs par pareizo ūdens apmaiņu organismā. Ietekmē ūdens pārvietošanās procesu starp šūnu un ap to. Mitrinošs komponents, efektīvi noņem kairinājumu, ko izsauc virsmaktīvas vielas.

Alantoīns – piemīt nomierinošas, pretiekaisuma un reģenerējošas īpašības. Stimulē šūnu sadalīšanos un veicina kairinātas epidermas atjaunošanos un sadzīšanu. Samazina ādas apsārtumu un kairinājumu, mitrina, mīkstina un izgludina epidermu, aizsargā no ārējās vides faktoriem. Piemīt antioksidantas īpašības.

Pantenols – B5 vitamīna prekursors. Mitrina, nomierina. Pastiprina citu mitrinošu sastāvdaļu iedarbību un atvieglo ādas raga slāņa vienmērīgu mitrināšanu.

Sastāvs: glicerīns, betaīns, beta-glukāns, alantoīns, pantenols.

Lietošana: bez ūdens – nelielu emulsijas daudzumu uzklāt uz vates plāksnītes un notīrīt sejas ādu; lietojot ar ūdeni - nelielu emulsijas daudzumu uzklāt uz sejas ādas, masēt, noskalot ar ūdeni.

Ražotājs: BiogenedS.A., Polija.

Iepakojums: 200 ml

Write a review

Please login or register to review

Dermedic Tolerans Physiological Micellar Emulsion 200ml

  • Product Code: 5901643174095
  • Availability: Sold Out
Limited Time Offer, Ends Soon:
  • €9.98
  • €3.49
  • €3.49