By using this website, you agree with our use of cookies to improve its performance and enhance your user experience.
More info in our Privacy policy and Cookies Policy page.
-65% Sold Out Dermedic Hydrain3 Hialuro Enzyme Peeling 50 g

HYDRAIN 3 HIALURO enzīmu pīlings

Ļoti sausai ādai, kurai nepieciešama intensīva un papildus mitrinoša kopšana.

Apraksts: Maigi noņem ādas augšējā slāņa atmirušās šūnas. Optimāli sagatavo ādu turpmākai kopšanai. Nekairina ādu atšķirībā no mehaniskā pīlinga. Hipoalerģisks.

KLĪNISKI TESTĒTS.

Termālais ūdens – augsti mineralizēts pazemes ūdens, kurā temperatūra ir nozīmīgi augstāka par gada vidus temperatūru ieguves rajonā. Piemīt nomierinošas īpašības. Veicina reģenerācijas procesu un novērš kairinājumu.

Alfa hidroksi skābju (AHA - glikolskābe) un L-arginīna (6%) komplekss – atkarībā no glikolskābes koncentrācijas var saņemt mitrinošu, pīlinga efektu, dziļo šūnu reģenerācijas procesu stimulāciju, bet maksimālajās koncentrācijās – iedarbību uz dermu. Glikolskābe palīdz aizkavēt ādas novecošanās procesus, samazināt virsmas grumbas, atjaunot elastību un dermas biezumu.

Hialuronskābe – saglabā ādai vajadzīgo mitruma līmeni. Nostiprina ādu un nodrošina tās perfektu stāvokli. Aizkavē ādas novecošanās procesu, atgriež tvirtumu ādas audiem.

Urīnviela – ir naturālā mitrinošā faktora (NMF) komponents, urīnvielas koncentrācija epidermisā ir 1-2%. Kosmētisko līdzekļu sastāvā urīnviela paaugstina ādas mitrumu, mīkstina un samazina pampumu.

Glicerīns – augu valsts ingredients, kuru lieto kā mitrumu uzturošo līdzekli. Glicerīns piesūc ūdens molekulas pie ādas virsmas, padarot ādu gludāku un mīkstāku.

Alantoīns – piemīt nomierinošas, pretiekaisumu un reģenerējošās īpašības. Stimulē šūnu sadalīšanu un veicina kairinātas epidermas atjaunošanu un sadzīšanu. Samazina ādas apsārtumu un kairinājumu, mitrina, mīkstina un izgludina epidermisu, aizsargā no ārējās vides faktoriem. Piemīt antioksidantas īpašības.

Sastāvs: aktīvie komponenti - termālais ūdens, alfa hidroksi skābju (AHA) un L-arginīna (6%) komplekss, hialuronskābe, urīnviela, glicerīns, alantoīns.

Lietošana: uzklājiet uz sejas ādas, atstājiet iedarboties uz 15-20 minūtēm, notīrīt atlikumus ar vates plāksnīti.

Ražotājs: BiogenedS.A., Polija.

Iepakojums: 50 g

Write a review

Please login or register to review

Dermedic Hydrain3 Hialuro Enzyme Peeling 50 g

  • Product Code: 5906739783137
  • Availability: Sold Out
Limited Time Offer, Ends Soon:
  • €12.98
  • €4.54
  • €4.54