By using this website, you agree with our use of cookies to improve its performance and enhance your user experience.
More info in our Privacy policy and Cookies Policy page.
-10% Evalar Mārdadža ekstrakts N20

Attention!

Food supplements do not replace a healthy diet!

„Evalar Mārdadža ekstrakts N20”

Uztura bagātinātājs. (Reģ.Nr. 7603 - PVD)

Aknas cilvēka organismā veic ļoti daudz funkcijas. Aknas cilvēkam ļauj dzīvot tā, kā viņam gribās – ēst visdažādāko uzturu – gaļu vienlaicīgi ar zivīm, taukiem, kūpinājumiem, papildus-alkoholu, pa virsu vēl smēķēšana un, izradās šis cilvēks vēl regulāri lieto dažādus medikamentus, kas neveselīgi ietekmē aknas. Aknas mums to visu ļauj darīt un mēs neko nejūtam – gluži kā labi vecāki, bet vienā dienā arī tam pienāk gals – aknas dod par sevi just. Slikti ir tas, ka tas notiek tikai tad, kad aknu bojājums jau ir skāris lielāko aknu daļu.

Lai saprastu, cik bīstami ir aknu darbības traucējumi, mums ir jāzina, ko tās veic mūsu organismā. Aknu funkcijas ir daudzveidīgas – tās izstrādā žulti, kas nepieciešams gremošanas procesam, veic olbaltumvielu sintēzi, piedalās daudzu šūnu vielmaiņā, cukura un hormonu regulācijas procesā, piedalās holesterīnu vielmaiņā, veic atindēšanas funkcijas, piedalās termoregulācijā, ražojot organismā siltumu. Aknas ražo vielas, kas palīdz asinīm ātrāk sarecēt, kad cilvēks ir savainots, kā rezultātā neveidojas ilgstoša asins tecēšana. Aknas atbild par ļoti daudziem procesiem, tāpēc pārslogojot un neaizsargājot aknas, var iegūt daudzas slimības, kuras izārstēt būs grūti.

Kas nepatīk aknām?

 • Trekns uzturs, kūpinājumi, sāļi un asi ēdieni
 • Kalorijām bagāts uzturs
 • Alkohols
 • Daudzi medikamenti
 • Produkti, kas satur ķīmiskas vielas
 • Mazkustīgs dzīvesveids
 • Kombinācija – alkohols ar medikamentiem

Aknas ir ļoti izturīgs orgāns, jo aknu šūnas spēj atjaunoties vai reģenerēties, tāpēc ļoti svarīgi ir lietot preparātus, kas veicina aknu šūnu labāku atjaunošanos un rezultātā uzlabot aknu darbību.

Mārdadža ekstrakta vai silimarīnu saturošie preparāti. Šī preparātu grupa veic aknu aizsargājošas funkcijas pacientiem, kas cieš no aknu darbības traucējumiem. Silimarīns ir mārdadža ekstrakta aktīvais komponents. Silimarīna darbības mehānisms – stabilizē aknu šūnu membrānu un aizsargā aknu šūnas no kaitīgas ietekmes, šādi uzlabojot aknu šūnas atjaunošanos. Silimarīns, stabilizējot aknu šūnas membrānu, uzlabo šūnas struktūras funkcijas.

Sastāvs: Mārdadža ekstrakts (silimarīns).

Lietošana: pieaugušiem pa 1 tabletei dienā ēšanas laikā. Lietošanas ilgums – 1 mēnesis. Drīkst lietot ilgstoši (līdz 3 mēnešiem).

Nav ieteicams lietot produkta komponentu individuālas nepanesamības gadījumos, grūtniecēm un mātēm, kas baro bērnu ar krūti. Pirms lietošanas konsultējieties ar ārstu!

Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.

Nepārsniegt ieteicamo diennakts devu. Glabāt bērniem nepieejamā vietā.

Ražotājs: Evalar, Krievija Iepakojums: 20 tabletes

 

Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu!

Write a review

Please login or register to review

Evalar Mārdadža ekstrakts N20

 • Product Code: 4602242002086
 • Availability: In Stock
Limited Time Offer, Ends Soon:
 • €3.80
 • €3.42
 • €3.42