By using this website, you agree with our use of cookies to improve its performance and enhance your user experience.
More info in our Privacy policy and Cookies Policy page.
Sold Out Unifarma Herbals Tēja Diabiz Augu 2 g N20

Attention!

Food supplements do not replace a healthy diet!

Uztura bagātinātājs.                                                                   (Reģ.Nr. 9938 - PVD)

Unifarma Herbals Diabiz tēja 20 paciņas pa 2 g

Uztura bagātinatājs ar augiem, bez kofeīna. Nesatur mākslīgas krāsvielas, aromatizētājus vai konservantus. Izejvielu izcelsmes valsts: Indija.

Apraksts: Kanēļa miza un ingvers palīdz uzturēt cukura līmeni asinīs. Garā kurkuma un ingvers palīdz uzturēt imūnsistēmu un tiem piemīt antioksidanta īpašības.

Sastāvdaļas 2 paciņās: rožu ābola jeb džambas augļi 0,8 g, ārstniecības emblikas augļi 0,56 g, somainā pterokarpa sveķi 0,56 g, terminālijas augļi 0,4 g, gumijsveķu aigles sakne 0,4 g, ārstniecības ingvera saknenis 0,4 g, Ceilonas kanēļa miza 0,32 g, Grieķu sierāboliņa sēklas 0,32 g, garās kurkumas saknenis 0,24 g.

Pagatavošana un lietošana: 1 tējas paciņu apliet ar 240 ml svaigi uzvārīta ūdens un pagaidīt 3-4 min., lai tēja ievelkas. Baudiet leni, nesteidzoties. Lietot 1-2 reizes dienā vai kā ieteicis uztura speciālists.

Nelietot komponentu individuālas nepanesības gadījumā. Atcerieties – daudzveidīgs un sabalansēts uzturs, veselīgs dzīvesveids ir labas veselības priekšnoteikums. Nepārsniegt ieteicamo diennakts devu. Neizmantot uztura bagātinātāju kā pilnvērtīga un sabalansēta uztura aizvietotāju. Glabāt istabas temperatūrā līdz 25°C, bērniem nepieejamā vietā. Nelietot, ja bojats iepakojums.

Ražotājs:SIA „Aptiekas Produkcija”, Latvija.

Iepakojums: 20 paciņas pa 2 g. Neto 40 g.

Write a review

Please login or register to review

Unifarma Herbals Tēja Diabiz Augu 2 g N20

  • Product Code: 4751001744344
  • Availability: Sold Out
  • €3.50
  • €3.50